Western Union ma już 300 tysięcy agentów

Western Union ma już 300 tysięcy agentów nf.pl

Western Union, światowy lider na rynku usług transferów pieniężnych ma już 300 tysięcy agentów. Trzystutysięcznym agentem jest oddział Paul Merchants Limited otwarty właśnie w mieście Chandigarh w Indiach. Western Union, we współpracy z Orlandi Valuta i Vigo, to lider wśród dostawców usług transferów pieniężnych na świecie. Popyt na usługi świadczone przez Western Union ciągle rośnie, przede wszystkim w związku z długoterminowymi trendami emigracyjnymi, które powodują wzrost liczby międzynarodowych przekazów pieniężnych na świecie. Według badań LCC z 2006 roku przeprowadzonych przez Aite Group globalnie rynek przekazów pieniężnych szacowny jest na 269 miliardów dolarów a Indie są największym odbiorcą przekazów – zgodnie z raportem Banku Światowego w 2006 roku odebrano tu 23,4 miliardy dolarów. „W październiku 2006 roku Western Union odłączyło się od First Data i zadebiutowało na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych jako samodzielny podmiot. Twierdziłam wtedy, i nadal pozostaję tego samego zdania, że to bardzo ekscytujący czas dla nas i naszej firmy – mamy możliwość kształtowania naszej przyszłości poprzez samodzielne dostarczanie usług na najwyższym poziomie zarówno naszym konsumentom jak i partnerom – agentom Western Union. Osiągnięcie liczby trzystu tysięcy lokalizacji agentów to realizacja jednej z głównych obietnic, jakie składamy naszym klientom. Nieustannie staramy się dawać im satysfakcję i zadowolenie poprzez realizowanie strategii rozszerzania i wzmacniania naszej sieci.” – mówi Christina Gold Prezes i szefowa Rady Nadzorczej Western Union. Hikmet Ersek, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Western Union na Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Południową Azję, który wziął udział w ceremonii otwarcia trzystutysięcznej lokalizacji agencji Paul Merchant Limited w Chandigarh w Indiach, dodaje: „ Western Union kontynuuje proces rozszerzania swoich możliwości oraz wzmacniania marki, poprzez rozwijanie i pogłębianie pozytywnych relacji z klientami oraz dzięki inwestycjom w tworzenie nowych lokalizacji agentów globalnej sieci Western Union na całym świecie.” Western Union ma ponad 36 tysięcy agentów w całych Indiach, w ponad 4 tysiącach miast, miasteczek i wiosek. W tym gronie jest ponad 36 tysięcy oddziałów poczty, ponad 14 tysięcy oddziałów działających na tamtych terenach banków i ponad 14 tysięcy lokalizacji w różnego rodzaju firmach, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Trzystutysięczna lokalizacja prowadzona jest przez Paul Merchants Limited, firmę która jest czołowym agentem Western Union w Indiach od 1998 roku.

Dalej

x

2 komentarze

Nie udało się dodać komentarza, spróbuj ponownie za chwilę

Komentarz powinien być dłuższy niż 5 znaków

Prosze wprowadzić prawidłowy adres e-mail

Nick powinien być dłuższy niż 4 znaki

 • mona mona

  Niestety przekaz pieniędzy przez Western Union nie jest bezpieczny. Western Union nie ponosi odpowiedzialności za błędy swoich niedouczonych agentów(np. przy weryfikacji danych osobowych czy sprawdzaniu dokumentów tożsamości). Notorycznie pieniądze wypłacane są oszustom a Western Union odpowiada - to nie nasza wina...

  2009-07-05 23:11:07

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

 • maja maja

  odradzam korzystanie z usług WU, ja i mój chłopak zostalismy przez nich oszukani. Chcielismy kupić samochód, zrobiliśmy transfer gotówki do UK. pieniądze miałam wypłacić ja ,gdy tymczasem londyńskie WU wypłaciło nasze pieniadze komuś obcemu. i słuch o nich zaginął. sprawę zgłosiliśmy napolicji ,ale oni nic nie zrobili do tej pory, a minęły już 2 miesiące.Nigdy więcej nie sporzystam z ich usług !!!

  2010-08-31 16:44:16

  Oceniono 0 razy

  x

  Odpisz na ten komentarz

/** if dodany na potrzeby ticketa: */